Beebiraamatud TOP 25 – esimene raamat sinu lapsele

Beebiraamatud on lihtsad ja armsad pappraamatud, mis sobivad pisikestele põngerjatele, kes uurivad maailma ja õpivad tundma loomi, tähti, värve ja numbreid. Siia oleme kogunud suure valiku pildiraamatuid pere kõige pisematele.

Beebidele mõeldud parimad raamatud on paksude papist lehtedega – st need ei lähe kortsu ega katki. Vanniraamatud on veekindlad ja nagu nimigi ütleb, siis need võib beebi isegi vanni kaasa võtta. Avatavate klappidega raamatud pakuvad palju avastamisrõõmu. Mõned raamatud teevad neid puudutades häält.

Beebiraamatuga teete esimesed sammud lugemise rajal. Samuti on need heaks kaaslaseks reisil ja pikkadel autosõitudel. Beebiraamatud pakuvad pisikesele raamatusõbrale palju rõõmu. Alusta raamatute tutvustamist juba varakult.

Kliki pildil, et lähemalt uurida:100 esimest sõna – loomad


Väike vahva vanniraamat


5 vahvat sõpra loomaaias


Tita mängib ja teeb pai


Suur sõnade raamat


100 looma


101 esimest sõna – klapiraamat


101 esimest sõna – loomad


Beebi pildiraamat


Beebiraamat – loomad


Katsu, tunne ja kuula – talu


Kes ma olen? Kiisud ja kutsud


Loomad


Maša ja Karu 100 sõna


Minu esimene raamat – lemmikloomad


Pildid beebidele – talu


Minu esimesed sõnad ja pildid


Otsi üles! Esimesed sõnad
,

Minu esimesed loomad


Numbrid värvid kujundid


Peppa 100 esimest sõna


Otsi üles! Loomad

Suure valiku laste- ja beebiraamatuid leiad Hansaposti e-poes.

NB! Raamatud on küll mõeldud kõige pisematele, aga siiski tuleb jälgida, et beebi ei saaks pisikesi tükke kätte, mis võivad tekitada lämbumiohtu.

Otsi ka selliseid raamatuid: Täpi otsib sõpra, Loomade hääled, Sõidukid, Mängime kassi ja hiirt, Meie vahva talu, Stella võluvärvid, muinasjutud, Liiklus eile ja täna, Loomad ja kujundid, Minu metsloomad, Mesikäpp õpib kujundeid ja värve, Punamütsike, Pillimäng, Beebi vankriraamat, Autod, krabisev raamat, Nutikas beebi, Pettson ja Findus mängivad peitust, Rebasel külas, Minu tähestik, Väike mutt ja kalake, Minu esimesed värvid jpm.