Kõige populaarsemad lastelaulud Youtube’s – TOP10

Kõige populaarsematel eestikeelsetel lastelauludel on Youtube’s isegi üle 1,5 miljoni vaatamise, näiteks:

Loore All ja Laulupesa lapsed – Tahan, ei taha!

“Ma ei taha süüa ära oma putru. Ma ei taha minna liiga vara tuttu. Ma ei taha koristada oma tuba. Palun andke mulle multikateks luba. Ma ei taha panna oma saapaid ritta. Tahan mänguasjad söögilauda võtta. Tahan proovida ma ema uusi kingi. Isa telefonis askeldada ringi. Tahan! Ei taha! Ma ise ei tea, kas olla natuke paha või päriselt hea!”

Kõige suurm sõber – Leopold – Sõbralaul (ETV)

“Hea sõbra jaoks on valla mu uksed ja mu hing, mu silmad ning mu kõrvad ning mu perekonnaring. Kui tahad, tule alati, ma ootan aken avali või lenda-lenda kas või läbi telekanali ”

Koer Muki on koerake

“Muki on koerake, väikene koerake, Muki teeb auh –auh-auh. Must on ta ninake, mustad on silmadki, Muki teeb auh –auh-auh.”

Liisa Liiva ja Laulupesa lapsed – Kiisud keerutavad tantsu

“Kiisud keerutavad tantsu, kiisul pehme samm. Kiisud keerutavad tantsu, tamm-tamm-tamm tiri-tamm.”


Päkapikk – Kes elab metsa sees?

“Kes elab metsa sees? Seal elab päkapikk. Seal elab väike päkapikk. Mis teeb see päkapikk? Ta saiu küpsetab. Ta maitsvaid saiu küpsetab. Mis maksab saiapäts. Mis maksab väike saiapäts? Viis hästi pikka paid. Viis hästi, hästi pikka paid.”

Krislin Sallo ja Laulupesa lapsed – Laskem laulda

“Laskem laulda kui on rõõmus meel, laskem tantsida ning hüppab sees, tundes kuidas laulu isu sees aina keereldes keereldes lendu läeb.”

Kevadel, juba linnukesed

Juba linnukesed väljas laulavad, kenad kasekesed kingul kohavad. Lumi on ju ära suland, talvekülm on mööda läind. Lapsed, kes kui vangis eland, pole ammu murul käind.

Laulupesa ja Shate tantsukooli lapsed – Tantsukingad

“Keereldes keerutades ringi, sambat, hiphopi, jazzi, svingi, sammud on lendlevad ja kerged, kisub rütm kõiki kaasa meid.”

Mõmmi aabits

“Ma olen väike, olen alles väike, ja päris koolis veel ei käi, ja minu väike karu peake, on karutarkust täis. Ja minu mõmmibeebi on minu sarnane, nii armas väike karu, nii pehme – karvane.”


Kukerpillid – Mutionu pidu

“Elas metsas mutionu, keset kuuski noori, vanu. Kadakpõõsa juure all eluruum tal sügaval. Kutsus kokku külalisi, karvaseid ja sulelisi. Lendas vares, harakas, kull ja kaaren nupukas.”