Lola & Lykke nutikas elektriline rinnapump – imetava ema parim kaaslane!

Imetamine on loomulik viis vastsündinu toitmiseks ja kordumatu sideme loomiseks. Õigesti rinnaga toitmine vajab harjutamist ja võib algul osutuda mõnele emale lausa keeruliseks. Rinnaga toitmisel võib tekkida palju küsimusi ja mõningaid murekohti: lapse imemisvõte, nibuvalu, imetamise logistika, ajastus, rinnapiima pumpamine, säilitamine jne. Kidsmed ulatabki emadele abikäe just viimaste murede korral.

Rinnapiima väljapumpamine ja säilitamine võib osutuda vajalikuks siis, kui pead oma lapsest mõnda aega eemal olema või kui lähed tagasi tööle, kuid soovid jätkata lapse toitmist rinnapiimaga.

Pumpamisel on palju eeliseid, sealhulgas emale puhkuse andmine imetamisest, piimavaru säilitamine, rindade paise leevendamine, lõhenenud nibudega imetamise kergendamine ja võimaldamine teil varuda rinnapiima eriolukordadeks. Rinnapiima pumpamiseks on kindlasti suurepärane valik Lola & Lykke nutikas elektriline rinnapump. Lola & Lykke rinnapump on juhtmevaba, voolikutest vaba, vaikne ning kompaktne. Antud rinnapump on valitud Made for Mums Awards parimaks rinnapumbaks 2021 ning ka Mother & Baby poolt sama tiitliga hinnatud sel aastal.

Lola & Lykke rinnapump on 2-faasiline. Stimulatsiooni faasis on sel 6 tugevust ning väljutusfaasis 9. Tugevusi ja faase on lihtne valida puutetundliku ekraani pealt, mis näitab ka pumbatud aega. Peale mõningast kasutamist salvestab pump teie kõige sagedasemad seaded ning edaspidi kasutab neid juba automaatselt. Kas pole lihtne ja nutikas!

Elektrilise rinnapumba aku peab vastu 2 tundi ehk ca 8 söötmiskorda. Peale seda tuleks akut taas 2 tundi laadida. Laadimise ajal kasutamine ei ole soovitatav, kuna see võib vähendada aku eluiga!

Mitmed emad üle Baltikumi on kiitnud Lola & Lykke rinnapumba lehtrit. Pumba lehter on pehmest silikoonist ning neid on saada kolmes suuruses. Sageli arvavad emad, et pump ei tee head tööd või teeb nende rinnale haiget, kuid tegelikult on valitud vale suurusega lehter. Alati veenduge, et teil on kasutuses õiges suuruses lehter.

Kuna enamikel emadel on pump vajalik just selleks, kui tuleb lapsest mõnda aega eemal viibida ning toitma peaks last keegi teine, selleks on Lola & Lykke välja mõelnud imelised rinnapiima säilituskotid, mida on võimalik adapteri abiga ühendada kas rinnapumbaga või siis isegi lutipudeli lutiga. Ei mingit ümber valmist pudelist kotti ja hiljem vastupidi. Pumpa piim otse kotti ja pane külma ning hiljem saad vajadusel ka last otse sellest samast kotist sööta. Lola & Lykke pumpa ja säilituskotte kasutades ei pea enam hirmu tundma, et väärtuslikku rinnapiima raisku läheks.

Kui sinulgi on selline nutikas elektriline rinnapump puudu, siis kasuta koodi KALKULAATOR ja saad rinnapumba 20 eur soodsamalt.

www.kidsmed.ee